Mobilya Dekorasyon Projemiz - Irak

MACİTLER MOBİLYA IRAK DEKORASYON PROJESİ

Zamansız mobilya modellerinin konfor alanları ile birleşerek mükemmel bir şıklık ve aynı zamanda da asillik vermesinden esinlenerek tasarlanan Irak Dekorasyon Projemiz, ev dekorasyonunda gelinebilecek en başarılı noktayı ve asil görünüşü yakalamaktadır.

Ev Dekorasyonu ve Ev Dekorasyon Fikirleri

Yurt içine olduğu gibi yurt dışına da mobilya ve iç mimarlık hizmeti veren firmamız, özellikle kurumsal alanda kendini belli eden mobilya tasarımları ve iç mimarlık hizmeti vermektedir. 

Irak’ta yaşayan müşterimiz için hazırladığımız dekorasyon projemizde önceliğimiz konfor ve ergonomi olmuştur. Özellikle oluşturduğumuz çalışma ve toplantı alanına hakim olan işlevsellik şıklık ve Macitler Mobilya kalitesi ile birleştiği için eve hemen uyum sağlayabilmiştir.

Geniş Salon Dekorasyonu

Salon dekorasyonunda hakim olan krem ve mavi renkleri, alana derinlik kazandırırken aynı zamanda da mermer desenli mobilya modellerinin vermiş olduğu görüntü ile oldukça modern bir yer haline getirmiştir. 

Alanında uzman iç mimarlarımızın özel olarak hazırladığı salon dekorasyonunda kullanılan tv ünitesi, köşe koltuk modelimiz ve yemek masası modelimiz tamamen alana ve kişiye özel olarak üretilmiştir.

Yatak Odası Dekorasyonu

Ahşabın ve klasik tarzın biraz daha ön planda olduğu yatak odası dekorasyonunda hakim olan işlevsellik ve konfor, birinci sınıf kaliteli malzemeler ile birleşerek mükemmel bir yatak odası dekorasyonunun ortaya çıkmasına olanak sağlamıştır.
 

MİMARA SOR
Barış AYSEVEN
Ankara
TR / EN
Songül CENTİLMEN
Ankara
TR
Eda Nur KOÇ
Ankara
TR / EN
Bilgesu Y. ÇAPAR
Ankara
TR
Dilek KORKMAZ
İzmir
TR
Melis KEPTİĞ
İzmir
TR
Kerem AKDEMİR
Masko
TR
Gamze KÜLEGEÇ
Masko
TR / EN
Nurşah IRMAK
Masko
TR / EN / AR
İrem BATUR
Modoko
TR
Gülşah MEMİŞ
Modoko
TR
Mustafa SOYALP
Modoko
TR / EN
Esra ERDÖL
Trabzon
TR
Gülcan İNANLI
Trabzon
TR / EN