Sinpaş GYO Konutları Dekorasyon Projesi - Ankara

Sinpaş GYO Konutları Dekorasyon Projesi

Sinpaş GYO Konutları Dekorasyonu

İnce çizgilerin ve tasarımsal detayların hakim olduğu ev dekorasyonları son zamanların en çok tercih edilen görüntüsü haline gelmeye başladı. Kişilerin zevk ve isteklerinin minimal tarza dönmesi ve bu minimalliğin modern çizgiler ile birleşmesi ile birlikte karmaşık görünmeyen, yalın ve nokta atışı dekorasyonlar, yeni trendleri oluşturdu diyebiliriz. 

Macitler Mobilya, konfor alanlarından çıkmadan modernliğin ve aynı zamanda da minimalliğin hakim olduğu; işlevsel şıklık yaratmak adına dekorasyon projeleri üreten ve bu dekorasyon projelerini birinci sınıf malzemelerle hazır hale getiren bir mobilya firması. 

Fikir ve temel aldığı bağlam ise; işlevsel şıklık. 

Yeni Bir Salon Dekorasyonu; Macitler Mobilya

Uzun yıllardır mobilyacılık ve dekorasyon alanında var olan ve sayısız tane mobilya dekorasyon projesine imza atan Macitler Mobilya, lüks ve modern detayları bir arada kullanarak doğru orantılı bir sanat ortaya çıkarmaktadır. Ankara Sinpaş GYO’da gerçekleştirmiş olduğu salon dekorasyon projesinde yalın ve sade renklerin tasarım ile birleşmesinden doğan şıklığı gözler önüne sunan Macitler Mobilya, temelde şıklığı ve konforu benimsemiştir. 

Özenle tasarlamış olduğu ürünlerinde, müşterisinin zevk ve ihtiyaçlarını temel alan Macitler, vermiş olduğu iç mimarlık hizmeti ile son zamanların trendlerini Türk mobilyası ile birleştirmeyi başarmıştır. 

Sinpaş GYO Salon Dekorasyonu Ayrıntıları

Tamamen boş bir salon üzerinde çalışılan dekorasyon projesinde, tüm detaylar konfor ve şıklık üzerine kurulmuştur. Birinci sınıf malzeme ve mobilyalar ile ergonominin yansıtıldığı salon dekorasyon projesinde, tv ünitesinden köşe koltuk takımına, berjerden orta sehpaya kadar her ayrıntı iç mimarlarımız tarafından ayrıntılı olarak düşünülmüştür. 

Petra Köşe Koltuk modelimizin vermiş olduğu modern ve spor havanın, tv ünitemizdeki lüks detaylar ile birleşmesinden oluşan hava salona farklı bir soluk getirmeyi başarmıştır. 

Aynı zamanda da yemek masasında kullanılan birinci sınıf ithal mermer, salon dekorasyonundaki en önemli tamamlayıcı olmuştur. 

Vermiş olduğumuz iç mimarlık örneğinde kullanılan ürünler genel olarak soft ve doğal renklerdir. 

İç mimarlık hizmetimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilir ya da mağazalarımızdan herhangi birine uğrayabilirsiniz.

 

MİMARA SOR
Barış AYSEVEN
Ankara
TR / EN
Songül CENTİLMEN
Ankara
TR
Eda Nur KOÇ
Ankara
TR / EN
Bilgesu Y. ÇAPAR
Ankara
TR
Dilek KORKMAZ
İzmir
TR
Melis KEPTİĞ
İzmir
TR
Kerem AKDEMİR
Masko
TR
Gamze KÜLEGEÇ
Masko
TR / EN
Nurşah IRMAK
Masko
TR / EN / AR
İrem BATUR
Modoko
TR
Gülşah MEMİŞ
Modoko
TR
Mustafa SOYALP
Modoko
TR / EN
Esra ERDÖL
Trabzon
TR
Gülcan İNANLI
Trabzon
TR / EN