Salon Dekorasyon Projesi - Ankara

SALON DEKORASYON PROJESİ

Mobilya tasarımı yapmak, daha sonra bu yapılan tasarım için en iyi malzemeyi bularak üretmek bunun yanı sıra, hayal edip bir ev için en iyi dekorasyonu bulmak zor aynı zamanda da uzun zamanların vermiş olduğu deneyim ve bilgi birikimi gerektiren bir iş. Müşterilerin istek, arzu ve ihtiyaçları doğrultusunda istenilen projeyi üretmek ve bu projeyi de başarılı bir şekilde üreterek; güvenilir bir halde müşteriye ulaştırmak, bir mobilya firmasının alacağı en iyi geri dönüşlerin başlangıcı oluyor. 

Uzun yıllardır Türk mobilyası, Türk motifleri ve Türk dekorasyonunu, Türkiye ve hatta dünyanın her yerine başarılı bir şekilde ulaştıran Macitler Mobilya, 2022 yılında da yapmış olduğu dekorasyon projelerine hız kesmeden devam ediyor. Tamamen “yerli ve milli olanı kullanma” anlayışı ile çıktıkları yolda; birinci sınıf malzemeler kullanarak dekorasyon projelerini gerçekleştiriyor. 

MACİTLER MOBİLYA’DAN ANKARA SALON DEKORASYON PROJESİ

Türkiye ve dünyanın her yerine ulaştırmış olduğumuz mobilya ve diğer ev dekorasyon ürünlerinin bu seferki adresi de Ankara oldu. Değerli müşterimizin isteklerini ve ihtiyaçlarını doğru bir şekilde analiz ederek oluşturduğumuz dekorasyon projesinde; genellikle doğal renkler kullanılarak softluğun ve canlılığın bir arada uyarlanması sağlandı diyebiliriz. 

Ahşabın vermiş olduğu ferah hava ve köşe koltuk modelimizin uyumundan oluşturulan salon dekorasyonunda; modern ve minimal çizgiler bulunuyor. Tv ünitesinden köşe koltuk modeline, orta sehpadan yan sehpasına kadar her şeyin birinci sınıf malzemeden üretildiği Ankara Salon Dekorasyonu’nda son teknolojik gelişmeler kullanılarak üretim yapılmıştır. 

İÇ MİMARLIK HİZMETİ

Uzun yıllardır var olduğumuz mobilya ve dekorasyon sektöründe yapmış olduğumuz tüm dekorasyon projelerini sizlere sunuyoruz. Dilediğini mobilya modeli ile ortak çalışmalar sonucunda gerçekleştirdiğimiz projede, iç mimarlarımızın vermiş olduğu iç mimarlık hizmeti, sizlerin isteklerini karşılamaktadır.

 

 

MİMARA SOR
Barış AYSEVEN
Ankara
TR / EN
Songül CENTİLMEN
Ankara
TR
Eda Nur KOÇ
Ankara
TR / EN
Bilgesu Y. ÇAPAR
Ankara
TR
Dilek KORKMAZ
İzmir
TR
Melis KEPTİĞ
İzmir
TR
Kerem AKDEMİR
Masko
TR
Gamze KÜLEGEÇ
Masko
TR / EN
Nurşah IRMAK
Masko
TR / EN / AR
İrem BATUR
Modoko
TR
Gülşah MEMİŞ
Modoko
TR
Mustafa SOYALP
Modoko
TR / EN
Esra ERDÖL
Trabzon
TR
Gülcan İNANLI
Trabzon
TR / EN