NEW BALTÜRK OTEL DEKORASYON PROJESİ

Macitler Mobilya, sadece ev ve ofis dekorasyonlarıyla değil, otel projeleriyle de mobilya markalarının başında gelmektedir. New Baltürk Otel Dekorasyon Projesi, estetik olarak görsel bir şölen sunmakla beraber, renk uyumu ve sağladığı konforla da farkını ortaya koymaktadır.

Yeşil Bitkilerle Bütünleşen Bej Tonlarının Şıklığı

Yaşam alanlarının tümüne eşsiz dokunuşlarda bulunan Macitler Mobilya, ev, ofis, kafe ya da otel fark etmeksizin göz alıcı tasarımlarıyla oldukça şık projelere imza atmaktadır. Mobilya üretmekle sınırlı kalmayıp, sektörde kendini sürekli geliştiren ve bu yönüyle de mobilyacılık sektörüne yön veren Macitler Mobilya, New Baltürk Otel Dekorasyon Projesiyle de bu durumu adeta kanıtlamaktadır.

Bej tonlarının yeşil bitkilerle bütünleştirildiği ve rahatlığın göz ardı edilmediği New Baltürk Otel Dekorasyon Projesi’nde bekleme salonlarından lobilere kadar otellerin tüm kısımları düşünülmüş ve tüm tasarım küçük detaylar eklenerek tamamlanmıştır. Dekoratif dokunuşlarla zenginleştirilen New Baltürk Otel Dekorasyon Projesi’nde, otelde konaklayacak tüm misafirlerin rahatlığı ve konforu ön planda tutularak tasarımlar yapılmıştır.

 

Modern Esintiler, Zamansız Projeler

Kremlerin siyah detaylarla süslenerek ahşap parçalarla tamamlandığı New Baltürk Otel Dekorasyon Projesi, oldukça kaliteli ve şık tasarımlar yapan Macitler Mobilya’nın, yaşam alanlarının tümünün dekorasyonunda öncü olduğunun ispatı gibidir. Modern esintileri proje ve tasarımlarının tamamında hissettiren Macitler Mobilya, New Baltürk Otel Projesi ile de bunu ortaya koyarak zamansız tasarımlarından birine daha imza atmıştır. 

Güncel teknolojileri kullanarak her tarza uygun mobilya ve projeler üreten Macitler Mobilya, tamamen özgün bir şekilde, sizlerin istek ve ihtiyaçlarına uygun olarak tasarladığı dekorasyonları sizlere sunmaktadır.  Sizler de Macitler Mobilya farkıyla üst düzey tasarım ve dekorasyonlara sahip olabilir, ayrıca tüm dekorasyonlarınızda ücretsiz iç mimarlık desteği alabilirsiniz.
 

MİMARA SOR
Barış AYSEVEN
Ankara
TR / EN
Songül CENTİLMEN
Ankara
TR
Eda Nur KOÇ
Ankara
TR / EN
Bilgesu Y. ÇAPAR
Ankara
TR
Dilek KORKMAZ
İzmir
TR
Melis KEPTİĞ
İzmir
TR
Kerem AKDEMİR
Masko
TR
Gamze KÜLEGEÇ
Masko
TR / EN
Nurşah IRMAK
Masko
TR / EN / AR
İrem BATUR
Modoko
TR
Gülşah MEMİŞ
Modoko
TR
Mustafa SOYALP
Modoko
TR / EN
Esra ERDÖL
Trabzon
TR
Gülcan İNANLI
Trabzon
TR / EN