Salon Mobilya Dekorasyonu - Irak

Salon Mobilya Dekorasyonu - Irak Salon Dekorasyon Projeleri

Ahşap ağırlıklı bir bakış açısı ile oluşturulan salon dekorasyonu, birbirinden farklı tasarımsal özellikler ile bütünselliği oluşturmaktadır. Macitler Mobilya ailesi olarak tüm tasarlamış olduğumuz ürün ve dekorasyonlarımızda şıklığı ve konforu ön plana alıyor aynı zamanda da sakin bir havayı sizin için özel olarak hazırlıyoruz. 

Geniş bir salon dekorasyonu.

Müşterimizin geniş olarak bizlere teslim edilen salonunu en az yer kullanımı ile çok daha işlevsel ve çok daha şık bir yer haline getirmek adına daha açık tonlarda ve çok daha modern tasarımlarda bir koltuk takımı ile salonu değerlendirdik. 

2023 mobilya sezonunun özel olarak seçilmiş renkleri olan yeşil ve krem rengi, ahşap mobilya modelleri ile birleştiği zaman daha doğal ve daha modern bir alan yaratılmasına sebebiyet vermiştir. 

Tüm bunlarla birlikte orta sehpa ve tv  ünitesinde kullanılan minimal tarz, özel kesim ahşabın vermiş olduğu şık hava ile daha sadelikten çıkarak daha farklı bir havaya bürünmesine neden olmuştur. 

Salon dekorasyonumuz, yan sehpa ve girişte dresuar ile daha da kullanışlı bir yer haline gelmiştir. 

Diğer alanlar içinde yine aynı konsept düşünülerek oniks mermer şıklığı konsola eklenerek canlı ve şık bir alan oluşturulmuştur.

Web sitemiz içerisinde yayımlanan görseller temsili olup; ürünlerin gerçek fiziki hali ile parlaklık, renk ve görünüm açısından farklılık gösterebilir.
Firmamızın, web sitesinde yayımlanan ürün görselleri ile ilgili herhangi bir taahhüt ve sorumluluğu bulunmamaktadır.
Bu sebep ile de siparişiniz öncesinde, beğenilen ürünün detayları hakkında mağazalarımız ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.
MİMARA SOR
Barış AYSEVEN
Ankara
TR / EN
Songül CENTİLMEN
Ankara
TR
Eda Nur KOÇ
Ankara
TR / EN
Bilgesu Y. ÇAPAR
Ankara
TR
Dilek KORKMAZ
İzmir
TR
Melis KEPTİĞ
İzmir
TR
Gamze KÜLEGEÇ
Masko
TR / EN
Nurşah IRMAK
Masko
TR / EN / AR
İrem BATUR
Modoko
TR
Gülşah MEMİŞ
Modoko
TR
Mustafa SOYALP
Modoko
TR / EN
Esra ERDÖL
Trabzon
TR
Gülcan İNANLI
Trabzon
TR / EN