Villa Mobilya Dekorasyon Projesi - Libya

Villa Mobilya Dekorasyon Projesi - Libya Villa Dekorasyon Projeleri

Geniş alanın en verimli şekilde kullanımasının önemli bir temsili olan Libya projemiz, öncelikli olarak müşterimize hayırlı olmasını diliyoruz. 

Evlerimizin en geniş yeri olan salonlarımızın, alışılagelmişin dışında doldurarak değil de daha kullanışlı bir şekilde dekore edilmesinin örneklenmiş hali olan bu dekorasyon projemiz aynı zamanda da daha soft ve elegan renklerin ev dekorasyonunu boğmadan nasıl kullanılması gerektiğini sergilemektedir. 

Salonda kullanılan köşe koltuk modelimiz, evi hem daha pratik kullanışlı hem de daha geniş göstermektedir. Salon dekorasyonunda kullanılan ahşap tv ünitesi modeli, dekorasyonun genel havasını tamamlarken; tv ünitesinde bulunan cam modülleri saloana geniş bir derinlik vermektedir. 

Bu sayede salon hem olduğundan daha geniş görünmekte hem de mobilyalar çok daha ayrıntılı bir şekilde sergilenmektedir. 

Bir başka yaşam alanı olarak; yatak odası.

Projemizde hazırlamış olduğumuz ebeveyn yatak odası dekorasyonumuz genel anlamı ile soft renklerin hakimiyeti altındadır. Modern ve aynı zamanda da minimal bir yapıya sahip olan dekorasyonumuz, ergonomi ve konfor odaklı bir şekilde tasarlanmıştır. 

Yatak odasının içinde bulunan oturma köşesi birinci sınıf malzemelerden tasarlanarak alana uygun üretilmiştir. 

Aynı zamanda iki bazanın bulunduğu genç odası da, gençlerin tüm istek ve ihtiyaçlarını karşılamaktadır. 

Giriş ve yemek odası modelleri bambaşka dünyalara açılmanızı sağlıyor. 

Müşterilerimizin isteklerine uygun olarak tasarlanan kahve alanı, konfor seviyesi en üstte olan berjerlerimizden oluşturulmuştur. Aynı zamanda kahve ve sohbet alanının karşısında bulunan yemek odası alanımızda kullanılan yemek masası ve yemek sandalyesi takımları, en kaliteli malzemelerin bir araya gelerek birleşmesinden oluşturuldu.

Web sitemiz içerisinde yayımlanan görseller temsili olup; ürünlerin gerçek fiziki hali ile parlaklık, renk ve görünüm açısından farklılık gösterebilir.
Firmamızın, web sitesinde yayımlanan ürün görselleri ile ilgili herhangi bir taahhüt ve sorumluluğu bulunmamaktadır.
Bu sebep ile de siparişiniz öncesinde, beğenilen ürünün detayları hakkında mağazalarımız ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.
MİMARA SOR
Barış AYSEVEN
Ankara
TR / EN
Songül CENTİLMEN
Ankara
TR
Eda Nur KOÇ
Ankara
TR / EN
Bilgesu Y. ÇAPAR
Ankara
TR
Dilek KORKMAZ
İzmir
TR
Melis KEPTİĞ
İzmir
TR
Gamze KÜLEGEÇ
Masko
TR / EN
Nurşah IRMAK
Masko
TR / EN / AR
İrem BATUR
Modoko
TR
Gülşah MEMİŞ
Modoko
TR
Mustafa SOYALP
Modoko
TR / EN
Esra ERDÖL
Trabzon
TR
Gülcan İNANLI
Trabzon
TR / EN