Modern Ev Dekorasyon Proje - Ankara

Modern Ev Dekorasyon Proje - Ankara Ev Dekorasyon Projeleri

Modern ev dekorasyonu yapmak ve en güzel mobilyayı seçmek, eskiye göre artık çok daha zor bir hale geldi. Birbirinden farklı mobilya modeli ve trend mobilya modeli ile seçimlerin zorlaşması bir yandan kötü gibi görünse de aslında ülkemizde mobilyacılık sektörünün ne kadar geliştiğinin ve dönüştüğünün göstergesi.

Macitler Mobilya, konfor alanlarınızı daha modern bir yer haline getirmek aynı zamanda da tüm şıklığı sunmak adına sizlere hem iç mimarlık desteği veren hem de mobilya üretimi gerçekleştiren bir firma. “Sadece Türk malı” mottosu ile çıktıkları bu yolda, mobilya üretimi gerçekleştirirken aynı zamanda da Türk ezgi ve çizgilerini kullanarak dekorasyon tasarımları oluşturmaktadır. 

Dekorasyon Fikirleri ve Mobilya Üretimi

Macitler Mobilya, uzun zamandır mobilyacılık ve dekorasyon alanında hizmet veren bir firma. Bu nedenle de kişilerin istek ve arzularını çok rahat bir şekilde analiz ederek bu doğrultuda mobilya ve dekorasyon tasarımları gerçekleştirmektedir. Ankara Modern Ev Dekorasyonu projesinde de olduğu gibi daha minimal çizgilerin çok daha şık bir şekilde yansıtıldığı projeler için Macitler Mobilya ile iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Ankara Dekorasyon Projesi İnceleme 

Bu projemizde öncelikli olarak modernlik ve konforun nasıl şıklığa dönüştüğünü göstermek adına minimal ama aynı zamanda da en şık mobilya modellerimizi kullandık. Daha soft renklerin kullanıldığı dekorasyon projemizde öncelik; ergonomi ve konfor. 

Salon için kullandığımız koltuk takımı modeline ve kullanılan kumaşa uygun olarak tasarladığımız özel mermer yemek odası takımını şömine ile destekledik. Bu sayede mermer ve modern koltuk takımlarının kombinasyonunda faydalanmış olduk diyebiliriz. Aynı kombinasyonu yatak odası takımı ve yatak odası dekorasyonlarında da kullandık.

Geliştirdiğimiz ve özel olarak hazırlamış olduğumuz ev dekorasyonumuzun belki de en çok kıskanılan yerlerinin başında sinema odası geliyor. Tamamen alana özel olarak tasarlanarak üretilen sinema odası dekorasyonunda, mekanizmalı koltuk kullanılmıştır. Bu sayede hem masajınızı yaptırarak hem de koltuğu hareketlerinden faydalanabilirsiniz. 

Özel mekanizması ve özel kumaşı ile üretilen sinema odası koltuğu, aynı zamanda da leke tutmaz ve silinebilir bir özel kumaştan üretilmiştir.

 

Web sitemiz içerisinde yayımlanan görseller temsili olup; ürünlerin gerçek fiziki hali ile parlaklık, renk ve görünüm açısından farklılık gösterebilir.
Firmamızın, web sitesinde yayımlanan ürün görselleri ile ilgili herhangi bir taahhüt ve sorumluluğu bulunmamaktadır.
Bu sebep ile de siparişiniz öncesinde, beğenilen ürünün detayları hakkında mağazalarımız ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.
MİMARA SOR
Barış AYSEVEN
Ankara
TR / EN
Songül CENTİLMEN
Ankara
TR
Eda Nur KOÇ
Ankara
TR / EN
Bilgesu Y. ÇAPAR
Ankara
TR
Dilek KORKMAZ
İzmir
TR
Melis KEPTİĞ
İzmir
TR
Gamze KÜLEGEÇ
Masko
TR / EN
Nurşah IRMAK
Masko
TR / EN / AR
İrem BATUR
Modoko
TR
Gülşah MEMİŞ
Modoko
TR
Mustafa SOYALP
Modoko
TR / EN
Esra ERDÖL
Trabzon
TR
Gülcan İNANLI
Trabzon
TR / EN