0

Kurumsal

 • Hakkımızda

  Macitler, marka değeri olarak yüzde yüz yerli unsurları ve yerli modelleri ile trend kreasyon oluşturmuştur. Ürünleri hem ulusal hem de uluslararası pazarda seçkin marka ve modelleri ile yarışmaktadır. Tasarımlarının sektörde trend oluşturduğunu, Macitler Markasını tercih eden seçkin müşterileri ile ispat etmiştir.

  30 yılı aşkın tecrübesi ile mobilya sektöründe trend ve yerli marka olmayı başarmış bir firma oldu. Mobilya’da tarz olarak yoluna devam etmeyi başaran marka, sektörde de farklılığını bu yönüyle ortaya koydu. Özgün tarzı ve global anlayışı ile seçkin mobilya markası olduğunu ispat etti. Öyleki ulusal ve uluslararası pazarda seçkin noktalara ürün ve modellerini sergiledi. Türkiye’de “mobilyanın başkenti” MODOKO’da, “dünyanın en büyük mobilya kenti” MASKO’da mağazaları ile yer aldı. Dünyada Avrupa, Kuzey Afrika, Türki Cumhuriyetler, Ortadoğu ve özellikle Körfez Ülkelerinde ürünlerini sergileme ve satış imkanı buldu.

 • Neden Macitler Tercih Edildi?

  Macitler’e marka değerini kazandıran en önemli unsur toplam kalite uygulaması oldu. Macitler ürünlerini tercih eden müşteriler, ürünleri bunları bilerek aldılar;

  Modellerin seçkin tasarımının özgün oluşu ve imitasyon olmayışı,

  • Ürünlerinde kullanılan malzemeler piyasada en yeni ve trend malzemelerin olması,
  • Ürünlerinde kullanılan malzemeler piyasada en kaliteli ve sağlam malzemelerin olması,
  • Satış öncesi olduğu gibi satış sonrası da hizmet kalitesinin de VİP düzeyde olması,
  • Çalışma anlayışında koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemesi.

  Bu unsurlar seçkin müşterilerin Macitler’i tercih etmesine sebep oldu.

 • Macitler Ürün Çizgisi

  Macitler ürünleri tamamen yerli ve özgün tasarımlardır. Ürünlerde tasarım yapılırken en güncel tasarım ve trendler takip edilir. Ürünlerin tasarımını ülkemizin en kabiliyetli ve marka olmuş mimar kadroları yapmaktadır.

 • Proje Bazlı Tasarımlar

  Macitler hem ürün hem de proje odaklı tasarım ve üretim yapabilmektedir. Ürünlere müşterilerin isteğine özel ölçü ve modellemeler de uygulanabilmektedir. Villa, apart veya daire proje mobilya dekorasyonlarında da yapılabilmektedir.

 • Üretimde Yüksek Teknoloji

  Macitler Mobilya, ürünlerinin tamamını kendi fabrikasında üretmektedir. Üretimde kullanılan makine ve sistemler,  kalite ve ergonomiyi en yüksek seviyede sunmak için en ileri teknolojiler seçilmiştir.

 • Misyon & Vizyon

  VİZYON
  Teknoloji ve gelişmelerden kopmadan oluşturduğumuz şirket vizyonumuz; girişimci ruh ve cesaretle, Türk ekonomisine kazandırdığı markalar sayesinde dünya pazarında sürekliliğini korumayı hedeflemek ve Araştırma-Geliştirmeye yatırım yapmak; değişime karşı direnci reddetmek, sosyal sorumluluk duygusunu maksimum seviyede taşımak, topluma maddi ve manevi değer katmak için çalışmaktır.
   
  MİSYON
  İş sağlığı – güvenliği ve çevreye, yasaların üstünde bir titizlikle özen göstermek, Hizmet ve Ürün kalitemizi geliştirme çalışmalarını tüm çalışanların, iç ve dış müşterilerin katılımları ile desteklemek, Uygulamakta olduğu Entegre Yönetim sistemlerinin sürdürülebilirliğini sağlamak ve sürekli geliştirmek ana misyonudur.
   
 • ŞİRKET POLİTİKASI

  Bilgi güvenliğinin kilit bir yatırım olması nedeni ile ticari sır mahiyetinde olan ve rekabet gücünü engelleyen bilgileri de dikkate alarak, müşterilerinin isteklerini tam olarak anlar. Bu gereksinim ve beklentileri karşılamak, bilgi güvenliğini sağlamak amacı ile geçerli standartlar ve mevzuatlarda belirtilen koşullara tam olarak uyar.
   
  Geleceğe giden yolda, geçmişten güç ve ders almanın öneminin bilinci ile ulusal değerlere bağlıdır.
  İş Sağlığı ve güvenliğine yönelik önem ve uygulamalar, üretim ve hizmet sürecimizin vazgeçilmez bir unsurudur.
   
  Faaliyet gösterdiği her alanda, en iyi olmak için çalışır, sonuca odaklanır, üründe ve hizmette kaliteden ödün vermez.
  Tüm faaliyetlerini mahiyeti ve ölçeği fark etmeksizin çevresel etkilerini ürün ve hizmetine uygun olarak yürütmektedir.
   
  Sürekli gelişmeyi ve kirliliğin kaynağında önleyeceğine, kendi çevre boyutları ve yükümlü olduğu yasal ve diğer şartlara riayet edeceğine dair taahhüdü tüm ilgili taraflara sunar.
  İSG, Çevre ve Kalite Yönetim Sistemi gereği Çevre amaç ve programı ile hedeflerin tespiti ve İSG hedeflerinin belirlenmesi için yönetimin gözden geçirme mekanizmasını çalıştıran bir çerçeve plana sadık kalır.
   
  Yaralanmaların ve sağlık bozulmalarının önlenmesi ve İSG yönetiminin ve İSG performansının sürekli iyileştirilmesi, yürürlükteki yasal ve diğer şartlara uyulacağına dair taahhüdü tüm ilgili taraflara sunar.
  Çalışanları İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda bilgilendirmek sosyal sorumluluğumuzdur.
  Müşteri odaklıdır, gelişmeleri takip eder, piyasaların talep ve beklentilerini tespit ederek stratejisini belirler.
   
Ara ARA
Yaz CANLI DESTEK
mail gönder MAİL