Kurumsal

 • Hakkımızda

  1993’ten beri Macitler…

  Macitler Mobilya, ilk defa 1993 yılında Serdal Macit tarafından bir döşemehane olarak kuruldu. Dönemin koşulları göz önünde bulundurulduğunda o zamanlardan farklı tarzını, kullandığı kumaşlar ve işçiliği ile ortaya koymaya başlayan Macitler, 1995 yılında döşemehanenin yanına iskelet atölyesini de eklemiştir. Bu kadar kısa sürede gelen olumlu geri dönüşler ve talepler üzerine 1996 yılında Macitler Mobilya olarak mağazalaşmaya ilk adım Modoko’da atılmış ve açılan bu ilk mağaza bugünkü Macitler Mobilya mağazacılık anlayışının temelinde en önemli yapı taşını oluşturmuştur. Mağazacılıkta benimsenen müşteri odaklı anlayış kısa sürede birçok farklı kesimden geniş bir portföye sahip olmayı getirmiştir. Bu anlayışla yavaş yavaş bilinirlik ve talepler artmış 2000’li yılların başlarında önce Maltepe Bağdat Caddesinde sonra da Masko’da yeni mağazalar Macitler Mobilya markasıyla açılmıştır. 2005 Yılına kadar mobilyada tasarımı ön plana çıkararak üretimde fiilen yer almayan Macitler, bu yıla gelindiğinde döşeme ve iskelet atölyelerine ek olarak Mobilya üretimi ve Boyahane fabrikasını açmıştır. O andan sonra tasarım anlayışını daha da geliştirerek kendi tarzını oluşturmuş ve üretim adımlarına da Macitler Mobilya imzasını atmaya başlamıştır. 2012 Yılından sonra mobilya da modern anlayışı benimseyerek hem üretim parkurlarını kuvvetlendirmiş hem de yeni tasarım ekibiyle günümüzdeki Macitler Mobilyanın adımlarını atmaya başlamıştır. 2013 yılında kurumsal anlamda yapılan değişiklikler ve başlatılan markalaşma yatırımı kısa sürede karşılığını vermiş ve Macitler Mobilya markasını bugün hem yurt içinde hem de yurt dışında büyük kitlelerce bilinen bir Türk Markası haline getirmiştir.

  Günümüzde Macitler Mobilya, Türkiye’de ve dünyada birçok noktada hizmet veren, tasarımları ve konseptleriyle sektörde kendinden söz ettiren bir marka haline gelmiştir. Yurt içi ve yurt dışı hizmet verdiği müşterilerinde memnuniyet ve sadakat oluşturan Macitler Mobilya gelecekte bu çizgisini sürdürüp geliştirmek adına yatırımlarına devam etmektedir.

 • Macitler Ürün Çizgisi

  Macitler ürünleri tamamen yerli ve özgün tasarımlardır. Ürünlerde tasarım yapılırken en güncel tasarım ve trendler takip edilir. Ürünlerin tasarımını ülkemizin en kabiliyetli ve marka olmuş mimar kadroları yapmaktadır.

 • Proje Bazlı Tasarımlar

  Macitler hem ürün hem de proje odaklı tasarım ve üretim yapabilmektedir. Ürünlere müşterilerin isteğine özel ölçü ve modellemeler de uygulanabilmektedir. Villa, apart veya daire proje mobilya dekorasyonlarında da yapılabilmektedir.

 • Üretimde Yüksek Teknoloji

  Macitler Mobilya, ürünlerinin tamamını kendi fabrikasında üretmektedir. Üretimde kullanılan makine ve sistemler,  kalite ve ergonomiyi en yüksek seviyede sunmak için en ileri teknolojiler seçilmiştir.

 • Misyon & Vizyon

  VİZYON
  Teknoloji ve gelişmelerden kopmadan oluşturduğumuz şirket vizyonumuz; girişimci ruh ve cesaretle, Türk ekonomisine kazandırdığı markalar sayesinde dünya pazarında sürekliliğini korumayı hedeflemek ve Araştırma-Geliştirmeye yatırım yapmak; değişime karşı direnci reddetmek, sosyal sorumluluk duygusunu maksimum seviyede taşımak, topluma maddi ve manevi değer katmak için çalışmaktır.
   
  MİSYON
  İş Sağlığı – Güvenliği ve çevreye, yasaların üstünde bir titizlikle özen göstermek, hizmet ve ürün kalitemizi geliştirme çalışmalarını tüm çalışanların, iç ve dış müşterilerin katılımları ile desteklemek, uygulamakta olduğu Entegre Yönetim sistemlerinin sürdürülebilirliğini sağlamak ve sürekli geliştirmek ana misyonudur.
   
 • ŞİRKET POLİTİKASI

  Bilgi güvenliğinin kilit bir yatırım olması nedeni ile ticari sır mahiyetinde olan ve rekabet gücünü engelleyen bilgileri de dikkate alarak, müşterilerinin isteklerini tam olarak anlar. Bu gereksinim ve beklentileri karşılamak, bilgi güvenliğini sağlamak amacı ile geçerli standartlar ve mevzuatlarda belirtilen koşullara tam olarak uyar.
   
  Geleceğe giden yolda, geçmişten güç ve ders almanın öneminin bilinci ile ulusal değerlere bağlıdır.
  İş Sağlığı ve Güvenliğine yönelik önem ve uygulamalar, üretim ve hizmet sürecimizin vazgeçilmez bir unsurudur.
   
  Faaliyet gösterdiği her alanda, en iyi olmak için çalışır, sonuca odaklanır, üründe ve hizmette kaliteden ödün vermez.
  Tüm faaliyetlerini mahiyeti ve ölçeği fark etmeksizin çevresel etkilerini ürün ve hizmetine uygun olarak yürütmektedir.
   
  Sürekli gelişmeyi ve kirliliğin kaynağında önleyeceğine, kendi çevre boyutları ve yükümlü olduğu yasal ve diğer şartlara riayet edeceğine dair taahhüdü tüm ilgili taraflara sunar.
  İSG, Çevre ve Kalite Yönetim Sistemi gereği Çevre amaç ve Programı ile hedeflerin tespiti ve İSG hedeflerinin belirlenmesi için yönetimin gözden geçirme mekanizmasını çalıştıran bir çerçeve plana sadık kalır.
   
  Yaralanmaların ve sağlık bozulmalarının önlenmesi ve İSG yönetiminin ve İSG performansının sürekli iyileştirilmesi, yürürlükteki yasal ve diğer şartlara uyulacağına dair taahhüdü tüm ilgili taraflara sunar.
  Çalışanları İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda bilgilendirmek sosyal sorumluluğumuzdur.
  Müşteri odaklıdır, gelişmeleri takip eder, piyasaların talep ve beklentilerini tespit ederek stratejisini belirler.
   
Ara ARA
Yaz WHATSAPP
mail gönder SEPET
0
Ara ARA
Yaz WHATSAPP
mail gönder SEPET
0