Macitler Mobilya ailesi olarak; Türkiye'de Mobilya sektörüne adım attığımız ilk günden bu yana geçirdiğimiz uzun yıllara sığdırdığımız engin tecrübe, birikim ve profesyonellikle ürettiğimiz Mobilya Modellerinde; tasarım ve kalitemizi Kıbrıs'ta yaşamak ve yaşatmak adına Girne mağazamızı hizmete açtık. Kıbrıs Shops Edremit'de bulunan mağazamızda 2019 Mobilya Modelleri'nin yanında trend mobilya modellerimiz ve tasarım ödülü alan birçok modelimiz bulunuyor.

 
Sadece mobilya değil yaşam alanlarınız için ihtiyaç duyduğunuz tüm mobilya aksesuarları mağazamızada bulunuyor.
 
Ev Dekorasyonu, Villa Dekorasyonu, Otel Dekorasyonu ve Ofis dekorasyonu gibi birçok alanda hizmet verecek olan mağazamızda konsept ürünlerimizi sizlere en iyi şekilde sunacak ve Macitler Mobilya kalitesini yaşamak istediğiniz yerin hayallerinizdeki gibi olması adına size sizin fikirleriniz ışığında yol gösterecek ve yardım edecek Mimar personellerimiz haftanın 7 günü hizmetinizde olacak.
 
Girne'nin en işlek ve en önemli caddelerinden birisi olan Karaoğlanoğlu Caddesinde bulunan hizmete sunduğumuz Macitler Mobilya Kıbrıs mağazası şehir merkezine sadece 6km mesafede bulunan Kıbrıs Shops Etremit'in içerisinde önemli bir konumda yer alan Yeterli büyüklük ve işlevselliğe sahip Mağazamız Kıbrıs halkına hizmet etmeye başlamıştır.
 
Detaylı bilgi almak için Karaoğlanoğlu Cad. Kıbrıs Shops Edremit No:5-6-7 Girne adresinde bulunan mağazamız ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca mağazamıza +90548 848 9988 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.