Yatak odası dekorasyonları ve yatak odası dekorasyon projeleri için Macitler Mobilya ile iletişime geçebilirsiniz.

Yatak odası, hayatımızın en önemli işlevinin en önemli alanlarından biri. Konforun üst düzey olması gereken ve aynı zamanda da dekorasyonun oldukça önemli olduğu yatak odalarında, Macitler Mobilya dokunuşu ile konforu ve şıklığı bir arada yakalayabilirsiniz. 

Modern Yatak Odası Takımları

İstanbul’un en önemli mobilya merkezlerinden biri olan Masko, birbirinden farklı birçok farklı mağaza ve firmayı içinde barındırmaktadır. Ancak modern mobilya alanında hizmet veren firmalar arasında Masko’da en ön plana çıkan mobilya markası Macitler Mobilya’dır diyebiliriz. 

Tamamen Türk mobilyası üzerine ve Türk dekorasyonu üzerine hizmet veren Macitler, özellikle yatak odası modellerinde modernliği konforu bir arada sunan tasarımlar ve üretimler gerçekleştirmektedir. Kurulduğu andan itibaren her yıl trendlere ve değişen dünyaya yönelik koleksiyonlar üreten Macitler Mobilya, hassaslığı ve ergonomiyi sağlayan yatak odası takımlarını, her sene Masko mağazasında sizlere sunmaktadır. 

Yatak Odası Dekorasyon

Yatak odası takımı ve yatak odası dekorasyon ürünlerini yanı sıra, yatak odası dekorasyonu da gerçekleştiren Macitler Mobilya, yatak odanızı daha rahat ve daha şık bir yer haline getirmek için iç mimarlık hizmeti de vermektedir.

Alanında en uzman iç mimarlar ile çalışan ve bu çalıştığı iç mimarlar ile harika mobilya projelerine imza atan Macitler Mobilya, projesini gerçekleştirmiş olduğu dekorasyonlar için üretmiş olduğu mobilya modellerini hem yurt içine hem de yurt dışına kargolamaktadır. 

Başarılı bir kargolama sistemi ile Türkiye’nin ve dünyanın her yerine hizmet veren Macitler Mobilya, hayal ettiğiniz yatak odası dekorasyonundan çok daha fazlasını sizlere sunmaktadır. Sizler de Masko’da bulunan Macitler Mobilya mağazasına gelerek yatak odası dekorasyonları ve yatak odası takımları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Modern Mobilyanın Öncüsü Macitler Mobilya

Serdal Macit, Türkiye’nin en büyük mobilya firmalarından biri olan Macitler Mobilya’nın sahibi olmanın yanı sıra trendleri ve şıklığı ülkemize kazandıran en önemli girişimcilerden biridir. Macitler Mobilya firmasının kuruluşundan şimdiki halini almasına kadar her aşamasında rol oynayan, modern mobilya ile Türk dekorasyonunu birleştirerek ergonomiyi bizlere sunan Serdal Macit, kurumsallığın ve hizmetin önemli bir noktaya çıkmış olduğu Macitler Mobilya için çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.