Avrupa'nın en büyük mobilya fuarı olan 2024 İstanbul Mobilya Fuarı'na Macitler Mobilya olarak katılıyoruz. Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Her yıl olduğu gibi bu yılda da mobilya fuarı etkinliği hız kesmeden devam ediyor. Avrupa’nın en büyük mobilya fuarı olan, özellikle Türk Mobilyası ve Türk Mobilyacılık Sektörünü tanıtma amaçlı olarak yapılan mobilya fuarı, aynı zamanda da İstanbul’un en büyük fuarları arasında yer alıyor. 

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. ve Mos Fuarcılık A.Ş. iş birliği ve Mobilya Dernekleri Federasyonu (MOSFED) desteği ile kıtaları kesiştiren İstanbul’da Avrupa’nın en büyük mobilya fuarı 23-28 Ocak 2024 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. 

Eş zamanlı olarak İstanbul Fuar Merkezi ve TÜYAP Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan 2023 İstanbul Mobilya Fuarı’nda bizler de Macitler Mobilya olarak yeni modellerimizi ve aynı zamanda da diğer dekorasyon projelerimizi sizler için sergiliyor olacağız. 

Birbirinden farklı ve aynı zamanda da “Türk Mobilyası” kültürünün hakim olduğu ürünlerimizi akından görmek, fuar alanımızı gezmek ve detaylı bilgi almak için sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.